اتحادیه تولید کنندگان و صادرکنندگان نرم‌افزار ایران، پاویون جمهوری اسلامی ایران را در نمایشگاه جیتکس 2017 با همکاری معاونت علمی ریاست جمهوری اتاق بازرگانی ایران و تشکلها برگزار می‌کند. شرکت همایش گستران ایماژ شانزدهم تا بیستم مهرماه 1396 مجری این مراسم در مرکز تجارت جهانی دبی خواهد بود.

نمایشگاه فناوری اطلاعات و ارتباطات جیتکس هر ساله در مرکز تجارت جهانی شهر دبی در کشور امارات متحده عربی میزبان نمایندگانی از کشورهای مختلف جهان از قاره‌های آسیا، اروپا، آمریکا و آفریقا است. جیتکس پیرامون موضوعات روز دنیای کامپیوتر و آخرین دستاوردهای فناوری برای محصولاتی چون تکنولوژی صوتی، لوازم جانبی، بازیهای رایانه‌ای، سخت‌افزار و نرم‌افزار، خدمات اینترنت، خدمات فناوری و لپتاپ برگزار می‌شود.

در هفته تکنولوژی جیتکس که با کنفرانس و سخنرانی همراه است شرکتهای نوآور، نوپا، هلدینگها و سایر فعالان این صنعت از سراسر جهان در این نمایشگاه شرکت و از آن بازدید می‌کنند. جیتکس 2017 به دنبال معرفی روندهای خلاقانه صنعتی برای شکل دهی به کسب و کارهای فناورانه، شناسایی ابزارهای افزایش بهره‌وری و فناوریهای آینده برای کسب و کارها است.

تمرکز جیتکس 2016 بر بازاریابی دیجیتال، بهداشت و سلامت، شهرهای هوشمند، مسائل مالی، خرده فروشی، آموزش و انرژی تمرکز داشت. امسال با کمی تفاوت از سال پیش برنامه‌های نمایشگاه جیتکس شامل تولید هوشمند، بخش عمومی، زنان در فناوری، مراقبتهای بهداشتی، تامین مالی، آموزش، خرده فروشی، شهرهای هوشمند و بازاریابی دیجیتال است. تالار فناوریهای آینده، بخش اجتماعی، بخش یادگیری، زنان در عصر فناوری، 24 جایزه صنعتی در جشن فناوری جدید، گردهمایی‌ها و صبحانه‌های کاری مدیران و صاحبان شرکتها، جوایز جام نوآوری و شرکتهای نوپا و نوآور، دسته‌بندی‌های بیشتر در رقابتهای شرکتهای نوپا و نوآور و منطقه نمایش زنده بخشهای جدید جیتکس 2017 است.

علاقه‌مندان برای حضور در این نمایشگاه و استفاده از امکانات پاویون جمهوری اسلامی ایران می‌توانند به سایت www.irgitex.com مراجعه کرده و با پر کردن فرم مورد نظر ثبت نام کنند.

 

 

 

 

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه سازی

جستجو

بریده جراید

وب لینک ها

گالری تصاویر

تبلیغات

JoomShaper