امكان حضور در هيات تجاري اعزامي به سبيت فراهم شد
اتاق بازرگانی مشترک ایران و روسیه با همکاری اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان نرم افزار ایران در نظر دارد هیاتی راجهت بازدید از این نمایشگاه که از چهارم لغایت ششم تیر ماه سال جاری در مسكو برگزار می‌شود اعزام كند.
بنابر برنامه تدوين شده توسط اتاق بازرگانی مشترک ایران و روسیه و اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان نرم افزار ایران كساني كه به اين نمايشگاه اعزام مي‌شوند از خدمات متنوعي از جمله امكان بازديد از نمايشگاه cebit، امكان حضور در همایش تجاری با اعضاء اتاق بازرگانی مسکو در زمینه فناوری اطلاعات و تکنولوژی ونيز امكان بازدید از صنایع و شرکت های معتبر در حوزه فناوری اطلاعات و خرده فروشی بهره مي‌برند.
 همچنين امكان دیدار با سفیر و رایزن اقتصادی ایران در مسکو و نيز امكان حضور در غرفه کاتالوگ شو براي شركت‌كنندگان در اين سفر تجاري فراهم خواهد بود.
هزینه‌هاي اين سفر تجاري شامل پرواز مستقیم ماهان، 4 شب اقامت در هتل 4 ستاره، ترانسفر، مترجم و ویزا و خدمات متنوع ديگر است كه مجموعا مبلغ 12 میلیون تومان برای اتاق دبل و 15 میلیون تومان برای اتاق سینگل را شامل مي‌شود. همچنين در صورت حضور در غرفه کاتالوگ شو مبلغ 600 یورو به اين هزینه‌ها اضافه مي‌شود.
در صورت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه تخصیص غرفه و ثبت نام در این هیات تجاری مي‌توانيد با شماره تلفن 88848010 تماس حاصل كنيد.
گفتني است نمایشگاه cebit آلمان به عنوان بزرگترین و قدیمی ترین نمایشگاه کامپیوتر دنیا با 33 سال سابقه برگزاری همه ساله در شهر هانوفر(cebit) آلمان برگزار می شد اما با تعطیل شدن این نمایشگاه در آلمان، از سال جاری میلادی این رویداد بزرگ و جهانی در کشور روسیه و در شهر مسکو برگزار خواهد شد.

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه سازی

جستجو

بریده جراید

وب لینک ها

گالری تصاویر

تبلیغات

JoomShaper