پانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع مخابراتی و اطلاع رسانی مهرماه امسال در تهران برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، ایران تله کام 2014 با هدف ارائه جدیدترین تکنولوژیهای مخابراتی 14 تا 17 مهرماه 93 در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار می شود.

فراخوان و آغاز مراحل ثبت نام متقاضیان مشاركت بخش داخلی پانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع مخابرات و اطلاع رسانی از سوی ستاد برگزاری این نمایشگاه به زودی آغاز می شود.

ستاد برگزاری نمایشگاه ایران تله کام 2014 از تمامی متقاضیان مشاركت خواسته تا نامه درخواست كتبی خود را برای ثبت در بانك اطلاعاتی نمایشگاه، تا قبل از شروع جانمایـی به این ستاد ارائه کنند.

تاریخ دقیق آغاز مراحل جانمایی و ثبت نام قطعی از متقاضیان مشاركت نیز به زودی از طریق سایت رسمی این نمایشگاه و ارسال پیامك به اطلاع متقاضیان خواهد رسید.

 هدف از برگزاری این نمایشگاه عرضه و معرفی آخرین دستاوردها و توانمندی‌های متخصصین کشور شامل شرکت‌ها و تولید کنندگان داخلی و نیز شرکتهای خارجی ارائه دهنده خدمات مخابراتی ، فراهم آوردن بستر مناسب جهت انتقال بیشتر فناوری‌های روز به کشورمان و ایجاد فرصت جهت ارتباط بین خریداران و فروشندگان کالا و خدمات است.

سال گذشته ایران تله کام در فضایی به وسعت تقریبی 27 هزار و با حضور 201 شرکت و واحد تولیدی داخلی و 60 شرکت خارجی یا نمایندگی‌های آنان از 12 کشورجهان طی چهار روز برپا شد.

نمایندگان بخش های مخابراتی کشورهای امارات متحده عربی، انگلیس، آلمان، تایوان، چین، ژاپن، فرانسه، کانادا، کره جنوبی، لهستان، هلند و هند در این نمایشگاه حضور داشتند.

 منبع خبر: خبر گزاری مهر

 

 

 

جستجو

بریده جراید

وب لینک ها

گالری تصاویر

تبلیغات

JoomShaper